بایگانی نوشته‌ها


گام متاورسی 68/7میلیارد دلاری مایکروسافت!

گام متاورسی 68/7میلیارد دلاری مایکروسافت!

ورود به دنیای متاورس بدون کریپتوکارنسی که لطفی نداره! به ظاهر بعضی از کشورها در جهت محدود کردن رمزارزها قانونهایی تصویب میکنند و اتحادهایی هم تشکیل میدن ولی پشت این اقدامها، موسسات مالی بزرگ و حکومتها در حال استخراج یا خرید رمزارزها هستند تا از این غافله عقب نیفتند و در آینده  

کاهش استفاده از بیتکوین در پرداخت

کاهش استفاده از بیتکوین در پرداخت

آمار Bitpay نشان می دهد که استفاده از بیت کوین برای پرداخت ها رو به کاهش است با توجه به اعدادی و ارقامی که از Bitpay، یکی از پیشروترین پردازشگرهای پرداخت ارزهای دیجیتال، به دست آمده است، مشخص شده که استفاده از بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال برای پرداخت ها به میزان قابل توجهی کم شده.

پیش بینی مثبت فیدلیتی دربارۀ بیتکوین

پیش بینی مثبت فیدلیتی دربارۀ بیتکوین

Fidelity انتظار دارد با استناد به "نظریۀ بازی با سود بسیار بالا" که کشورهای بیشتری بیت کوین بخرند. فیدلیتی انتظار داره که در سال جاری باز هم شاهد این باشیم که دولت های ملی مستقل یا حتی یک بانک مرکزی، بیتکوین بخره. این شرکت توضیح داد: «تئوری بازی با ریسک‌های بسیار بالا در

150 میلیون تتر فریز و 3 آدرس مسدود شد!

150 میلیون تتر فریز و 3 آدرس مسدود شد!

تتر معادل 150 میلیون دلار USDT  را مسدود کرد و سه آدرس را در لیست سیاه قرار داد.USDT به دلایل زیادی بحث برانگیزه ولی با اینحال همچنان محبوب ترین استیبل کوین بازاره. این اولین بار نیست که این شرکت USDT موجود در اکانت ها را فریز میکنه، اقدامی که یکبار دیگه نگرانی های مربوط به تمرکز

چانگ پنگ ژائو 11 اُمین فرد ثروتمند دنیا

چانگ پنگ ژائو 11 اُمین فرد ثروتمند دنیا

براساس گزارش بلومبرگ، مدیر عامل بایننس ، چانگ پنگ ژائو(CZ) یازدهمین فرد ثروتمند جهان با دارایی خالص 96 میلیارد دلار می باشد. مدیر عامل بایننس،  از زمانی که تصمیم گرفت  10% از دارایی خالص خودش را در سال 2013 در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کند ،  نه تنها ضرری نکرد بلکه حتی سود بسیار خوبی هم از این سرمایه گذاری نصیبش شد. ریسکی که او در سال 2013 کرد، نتیجه بسیار خوبی را برای او به همراه داشت.

حمایت قانونگذاران انگلستان از کریپتو کارنسی

حمایت قانونگذاران انگلستان از کریپتو کارنسی

وقتی یک پدیدۀ نوظهور مثل رمزارزها اینطوری از طرف مردم مورد استقبال قرار میگیره و پولهای متورم بانکهای مرکزی رو تهدید میکنه دولتها اینطوری بین پذیرش یا محدود کردنش سردرگم میشن. یکی کلا غیر قانونی میکنه، یکی میگه ارز ملی خودم رو رمزنگاری میکنم بیاید اونو بخرید و خلاصه اینکه دولتهای کنترلر و با فکر بسته که با ذات رمزارزها مشکل دارند سعی میکنند در مقابل این تغییرات ایستادگی کنند حالا یک روز به بهانۀ امکان گسترش بزهکاری، یک روز به بهانۀ خطر پولشویی و خلاصه اونقدر تغییرات ایجاد میکنند تا بتونن این فضا رو از غیرمتمرکز بودن دربیارن و سرمایه ها رو به نفع خودشون به چرخش در بیارن و بتونن ازش مالیات هم بگیرند. با همۀ این اتفاقها کریپتو راه خودش رو پیدا میکنه...

2022 سال قانونمندتر شدن ارزهای دیجیتال

2022 سال قانونمندتر شدن ارزهای دیجیتال

شاید این خبر مثل نیروی کاهندۀ سرعت عمل کنه و کمی از سرعت رشد رمزارزها رو بگیره ولی اگر کامل بخونید متوجه میشید که خلاصه یکبار برای همیشه باید این فضا قانونمند بشه. اماقانونگذارها یک چالش بزرگ دارند و اون اینه که در اون بخشی که اصرار دارند رمزارزها رو متمرکز کنند اساسا دنبال پختن حلوای معروف ملانصرالدین هستند. غیر از این هر فعال آگاه در بازار رمزارزها که بدنبال یک شبه پولدار شدن نباشه از روند قانونمند شدن دنیای کریپتو استقبال خواهد کرد. به امید حذف شو من های گروه پامپ و دامپ که لباس استادی و مدرسی بر تن کردند!

Paypal بزودی استیبل کوین خودش را معرفی میکند!

Paypal بزودی استیبل کوین خودش را معرفی میکند!

 PayPal Coin می تواند پروژه بعدی باشد که غول پرداخت الکترونیکی به جهان ارائه می کند: یک استیبل کوین با حمایت دلار آمریکا. اگر سقوط بازار شما را عصبی کرد و فکر کردید صنعت کریپتو مرده است، باید با خوندن این نوع خبرها نظر خودتون رو تغییر بدید. پی پال، غول جهانی پرداخت الکترونیک، در حال کار بر روی توسعه ارز دیجیتال اختصاصی خودشه.

راه حل جدید ویتالیک برای کم کردن هزینه های اتریوم

راه حل جدید ویتالیک برای کم کردن هزینه های اتریوم

ویتالیک (Vitalik)  ساختار جدید هزینه اتریوم "چند بعدی" را برای هزینه های بالای انتقال و جابجایی رمزارزها پیشنهاد می کند. بنابر اظهارات بوترین (میلیاردر ارز دیجیتال)، محاسبۀ نرخ های مختلف گس برای استفاده از منابع مختلف، ممکن است به کارآمدسازی ساختار هزینۀ فعلی انتقال وجه در شبکۀ اتریوم (Ethereum) کمک کند.

صید 551 بیتکوین ارزان توسط سومین وال بزرگ

صید 551 بیتکوین ارزان توسط سومین وال بزرگ

با بازگشت سومین نهنگ بیت کوین، برای خرید 551 (عدد) بیت کوین دیگر، قیمت هرعدد بیت کوین به حدود 45،219$ رسید. در حالی که سقوط اخیر قیمت بیت کوین جامعه را در حالت ترس وحشت قرار داده ، یک Hodler از این موقعیت استفاده کرد. سومین نهنگ بزرگ بیت کوین، به تازگی پس از کاهش قیمت بیت کوین اقدام به خرید آن نموده (Buy the dip) و انباشته بیت کوین خود را به بیش از 121،000 عدد بیت کوین رساند.

درباره‌ی نویسنده
تیم اقتصاد سبز
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...