پیشنهاد میکنیم این موارد را هم بخوانید:


فعلا خطر از سر استخراج کننده های اروپا رد شد!

فعلا خطر از سر استخراج کننده های اروپا رد شد!

با وجود رد قانون پیشنهادی که عملاً استخراج اثبات کار  (PoW)  را در سراسر اتحادیه ممنوع می‌کند، اتحادیه اروپا همچنان ذره بینش را روی استخراج‌ کنندگان بیت‌کوین و اتریوم  معطوف نگه داشته است.

4روش خرید بیتکوین بدون احراز هویت!

4روش خرید بیتکوین بدون احراز هویت!

شما هم با فرآیند احراز هویت مساله دارید؟ از اینکه  اطلاعات شخصیتون رو در اختیار دیگران قرار بدید حس خوبی ندارید؟ اگر میخواید بدونید چه راههایی برای دور زدن احراز هویت وجود داره این مطلب رو بصورت کامل بخونید!

اقامت کشور پالائو با NFT!

اقامت کشور پالائو با NFT!

ژانویه امسال، کشور پالائو در غرب اقیانوس آرام اعلام کرد که اولین برنامه اقامت دیجیتال در جهان را ایجاد خواهد کرد که بر روی بلاک چین ایمن شده است. این مجوز اقامت دیجیتال که به عنوان مشارکت با Cryptics Lab شکل گرفت، برای هر کسی در جهان با 248 دلار صرفه جویی باز شد. پس از تأیید، ساکنان یک کارت شناسایی بصورت NFT دریافت می کنند. تمدید این ویزا با 100 دلار بیشتر امکانپذیره!

روسیه، خشم، تحریم، تورم، پشیمانی و مذاکره!

روسیه، خشم، تحریم، تورم، پشیمانی و مذاکره!

با اینکه دعوای دو تا زورگو لذتبخشه ولی وقتی یاد مردم عادی و وضعیت معیشت و اقتصادی دوران تحریم می افتیم اون شادی و لذت یادمون میره! حالا از دعوای قلدرها بشنوید که: ایالات متحده از صرافی های رمزنگاری می خواهد تا اطمینان حاصل کنند که ارزهای دیجیتال برای جلوگیری از تحریم ها استفاده نمی شوند.خبر رو کامل بخونید که متفاوته!

آشِ آمریکایی و آس روسی!

آشِ آمریکایی و آس روسی!

بعد از تجاوز روسیه به اوکراین، دیدیم که آمریکا و هم پیمان هاش آشی پختند برای روسیه که یک وجب روغن روش!! ولی حالا روسیه هم از برگۀ آس خودش رو نمایی میکنه...هرچند که بعیده شاهد مشارکت زیادی از سوی نهادهای خارجی باشیم ولی بانک مرکزی روسیه ادعا کرده که جایگزین شبکۀ پرداخت سوئیفت آماده است! رسانۀ تحت کنترل دولت روسیه تاس گزارش داد که سیستم انتقال پیام های مالی بانک روسیه (SPFS) برای مشارکت خارجی آماده است.

سقوط 30 درصدی روبل، روسیه تسلیمِ بیتکوین میشه؟

سقوط 30 درصدی روبل، روسیه تسلیمِ بیتکوین میشه؟

آیا ممکنه که روسیه بعد از تحریم بانکی بین المللی خودش رو تسلیم ارزهای دیجیتال کنه و از بیتکوین عذرخواهی کنه؟ اخیراً روایت‌های زیادی در مورد این موضوع مطرح میشه که ممکنه روسیه بعد از تحریم های بانکی بخواد از رمزارزها استفاده کنه. ولی شاید هم روسیه این کار رو نکنه و بجاش بخواد واکنش دیگه ای از خودش نشون بده.

یکی از رازهای پرتفوی بزرگان!

یکی از رازهای پرتفوی بزرگان!

اگر میخواهید بدونید که مدیران صندوق های سرمایه گذاری در حوزۀ رمزارزها برای به حداکثر رساندن سود، این روزها از چه توکنی استفاده می کنند. کافیه این مطلب رو بطور کامل بخونید. شما بعنوان سرمایه گذار رمزارزها باید همیشه در حال مطالعه باشید و سعی کنید پشت سر بزرگان حرکت کنید.

Luna بی توجه به بازار در حال رشد!

Luna بی توجه به بازار در حال رشد!

Terra (LUNA)  اخیرا نسبت به رقبای اصلی خودش در حوزه ارزهای رمزنگاری شده بهتر عمل کرده و در مقابل تأثیرات منفی درگیری اوکراین و روسیه در بازار خوب خودش رو حفظ کرده. قیمت LUNA توی این هفته نزدیک به 18 درصد افزایش داشته

بحرین مرکز جدید رمزارزهای خاورمیانه؟

بحرین مرکز جدید رمزارزهای خاورمیانه؟

بحرین به عنوان مرکز جدید رمزارزها در خاورمیانه ظهور می کند. وقتی کسی به ارزهای دیجیتال در خاورمیانه فکر می کند، دبی معمولاً به عنوان قطب دارایی دیجیتال به ذهن متبادر می شود، اما به دلیل داشتن یک بانک مرکزی فعال بحرین هم می تواند رقیب دیگری برای دوبی محسوب شود.

معافیت مالیاتی استخراج کنندگان رمزارز در گرجستان!

معافیت مالیاتی استخراج کنندگان رمزارز در گرجستان!

لایحۀ جدیدی در گرجستان برای معافیت استخراج کنندگان از مالیات پیشنهاد شده است. لایحۀ جدیدی به مجلس در گرجستان تصویب شده که بر اساس آن عملیات استخراج رمزارزها از مالیات برق و فروش معاف می شود. البته این لایحه باید در کمیسیون مورد بحث قرار گیرد.مشارکت های تجاری استراتژیک و لایحۀ معافیت مالیاتی...

درباره‌ی نویسنده
تیم اقتصاد سبز
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...