درباره ما

مجموعۀ آموزشی اقتصاد سبز یک گروه هدفمند و پویاست که اعضای این گروه بصورت تخصصی در بازار ارزهای دیجیتال، بصورت مداوم و حرفه ای در حال مطالعه، تحقیق، تحلیل و انجام معامله اند.

 هدف اصلی ما از آموزش، کشف و جذب استعدادهاییه که در طول دوره های آموزشی متفاوت ظاهر میشن و برای رشد و توسعۀ مهارتهای تخصصی و حرفه ای خودشون سخت تلاش میکنند. 

جالبه که بدونید در حال حاضر تمام اعضای اصلی تیم تحلیل و ترید اقتصاد سبز گلچینی از شرکت کننده های دوره های آموزشی سالهای قبل مون هستند.

 

نکتۀ مهم اینه که هیچکدوم از اعضای اصلی فعلی، قبل از آموزش دیدن و شروع کار در بازار فکرش رو هم نمیکردند که تا این حد بتونن پیشرفت کنند. چون همه شون بدون زمینۀ قبلی توی رشته های دیگه ای مشغول کسب و کار بودند. شاید شمایی که الان داری این نوشته ها رو میخونی یکی از همین استعدادهای نابی باشی که قراره در آینده درآمد خوبی از بازار داشته باشی یا  به جمع تیم اصلی مون ملحق بشی.

علاوه بر تولید درس های کاربردی و ارائۀ نکات تحلیل و ترید، مدام دوره های آموزشی مان را به بروز رسانی میکنیم.در طول سال یک یا دو دورۀ آنلاین یا حضوری برگزار میکنیم و با توجه به اهمیت مهارت ترید، کمپ های اختصاصی با عنوان Trading Camp برگزار میکنیم که بصورت تخصصی بر مهارت معامله گری شرکت کننده ها تمرکز دارد.

ما از سال 1397تا 1399 بیش از ده دورۀ آموزشی در حوزۀ رمزارزها ارایه کرده ایم و صدها مهارت پژوه بصورت حضوری و غیر حضوری در دوره هامون شرکت کردند.

شناسایی و گلچین کردن افراد مستعد و علاقمند برای همکاری و ورود به تیم معامله گری اقتصاد سبز یکی از هدفهای اصلی ما از برگزاری دوره های آموزشیه.

آموزش های ما در دورۀ Crypto Basic روی انتقال اطلاعات پایه ای و ضروری و توسعۀ مهارتهای اولیه در استفاده کردن از ابزارهای تحلیلیه و بخش کمی اختصاص داره به مهارت معامله گری که تمام این آموزش ها فعلا بصورت رایگان در سایت اقتصاد سبز در دسترس عموم قرار گرفته.

اما در دورۀ Crypto Pro هم روی مهارت تحلیلگری و هم روی مهارت معامله گری شرکت کننده ها کار میکنیم بطوری که شرکت کننده ها بعد از چند جلسه شروع میکنند به معامله گری!

تا حالا تعداد زیادی از شرکت کننده های دوره های قبل، موفقیتهای خوب مالی کسب کردند که همین موفقیت ها انرژی و انگیزۀ مضاعفی برای مجموعۀ ما ایجاد کرده.

هدف ما از ابتدا موفقیت جمعی بوده و شعارمون اینه:

ما با هم رشد میکنیم!

Together we grow

امیدواریم به زودی شما رو هم در جمع معامله گران موفق اقتصاد سبز ملاقات کنیم.