تبریک میگیم بهتون چون ما میدونیم که شما توی این سایت و سایت های دیگه در لابلای مطالب آموزشی دنبال ایجاد یک تغییر میگردید و میخواید بلحاظ فردی و مالی رشد کنید.

اما آیا شما میدونید که برای ایجاد تغییر در کسب و کارتون و بالا بردن درآمدتون یا برای ایجاد یک تحوّل اساسی توی زندگیتون قبل از هر چیز به یک ارادۀ بالا هم نیاز دارید؟

اراده ای که شما رو هُل بده بسمت آموزش و یادگیری و انجام دادنِ تمام اون کارهایی که باعث پیشرفتتون میشه!

تا حالا شده تصمیم گرفته باشید کاری رو انجام بدید ولی اصلا شروعش نکرده باشید؟ یا شروع کرده باشید ولی بعد از مدتی ناتموم رهاش کردید؟

شروع کردن کارها مهم نیست...تموم کردنشون مهمه!

متاسفانه اکثر آدمها جایگاهشون اونی نیست که باید باشه. فقط کسایی که اراده میکنن و عملگرا اند میتونن توی زندگی شون تحول ایجاد کنن. امّا قبلش باید خودتون رو ببرید زیر ذره بین. باید با بررسی کردن اوضاع فعلیتون کنار یک مربی یا راهنمای خوب برای بهبود عملکردتون تلاش کنید و جایگاه واقعیِ خودتونو که حقّتونه از زندگی بگیرید. وگرنه خیلی زود تبدیل میشید به یه آدم حسرت زده، طلبکار، شاکی و غُرغُرو!

دوست من، باید قبول کنی که اگر در یک فرآیند آموزشی قرار میگیری و در انتها به نتیجۀ دلخواهت نمیرسی، لزوما اشکال از محتوای آموزشی و مدرس اون دوره نیست! اغلب، اشکال در مرور نکردن، دنبال نکردن و تمرین نکردن درس هاست!

دلیل نرسیدن هامون فقدان اراده و عملگرا نبودن من و شماست!

پس قبل از اینکه وارد یک دورۀ آموزشی بشی و هزینه کنی، لازمه که یک کم با خودت خلوت کنی...خودت رو مورد ارزیابی قرار بدی و با واقعیت هایی از خودت روبرو بشی تا اگر اشکالی داری یا ضعفی در خودت میبینی به فکر برطرف کردنش باشی!

به این منظور ما در بخش آکادمی رشد فردی مطالبی برات ارائه میکنیم که به کمک اونها بتونی توانمندتر از قبل بشی یا بهتره بگم تواناییهات رو بازیابی کنی.

بعنوان یکی از قدمهای ابتدایی توی این مسیر، تست اراده رو پیشنهاد میکنیم. 

اراده کن و این تست رو بزن!

در انتها با توجه به امتیاز کلی که از تستها گرفتی تحلیلی مختصر و توصیه ای کوتاه به شما ارائه میشه که همون میتونه برات یک خودآگاهی ولو کوچک به ارمغان بیاره و شاید نقطه عطفی بشه برای ایجاد تحول، رشد و پیشرفتت!

لینک تست اراده