من و تو غیر از بیتکوین و NFT و زمین متاورسی توی این دنیا چیزهای ارزشمند دیگه ای هم داریم که با هیچ چیز دیگه ای قابل قیاس یا قابل خرید نیستند!

توی سفر زندگی من و تو مدام به یک راهنما نیاز داریم تا با تلنگرهای بیدارکننده اش ما رو توی مسیر درست قرار بده، ذهنمون رو بیدار کنه و یادمون بیاره که برای چی به این دنیا اومدیم و توی زندگی شخصی و حرفه ای مون تعادل ایجاد کنیم.
ما در طول سال به یکسری ایستگاه نیاز داریم تا برای مدت کوتاهی هم که شده از پشت مانیتور و چارت و تحلیل و ترید فاصله بگیریم و عملکردمون رو ببریم زیر ذره بین!

باید حواسمون به پدر و مادرمون و عزیزانمون هم باشه قبل از اینکه از اونها فقط یک خاطره باقی بمونه!

ثروتمند کسی نیست که تمام وقت و تمرکزش رو بگذاره برای کار کردن و پول درآوردن،  ثروتمند کسیه که بتونه توی زندگیش تعادل ایجاد کنه. زندگی ابعاد مختلفی داره و ما برای رویارویی با تمام اون ابعاد، آموزش خاصی ندیدیم و  آماده هم نیستیم و با آزمون و خطا و گاهی با پرداخت هزینه های سنگین داریم کم کم هنر زندگی رو یاد میگیریم و مسافر بدون قطب نمای زندگی خودمونیم.

 دنیای من و تو دنیای نشانه هاست و من و تو میتونیم با دقیق شدن و عمیق شدن به محتوای یک بیت شعر یا یک جمله یا مکالمهٔ بی ربط دو نفر عابر توی پیاده رو، نشونهٔ راه درستمون رو پیدا کنیم!
بله میشه گاهی صدای راهنما رو از نوشته های یک بیلبرد تبلیغاتی یا از لابلای متن ترانهٔ یک موسیقی شنید!

در کنار کار و تحلیل و ترید دعوتتون میکنم به ملاقات عزیزانتون، دوستانتون، دیدن فیلمی شاد و الهام بخش، خوندن یک کتاب یا شعری لذتبخش!

ما با هم رشد میکنیم!

Together we grow