امیدوار بودن، با روحیه بودن و داشتن، نگاهی سبز و مثبت به دنیا اولین وضعیتی هست که برای طی کردن مسیر موفقیت بهش نیاز داریم. با باور آدمهای بازنده و نگاه آدمهای منفی نه توی بازار مالی میشه موفق شد و نه در هیچ کسب و کار دیگه!

یادتون نره ما در بازار ارزهای دیجیتال علیرغم تمام آموزشهایی که دریافت میکنیم باز هم درصدی از تحلیل هامون اشتباه از آب در میاد و یکسری از معامله هامون با ضرر بسته میشه.اگر قرار باشه که نگاهمون فقط به معامله های ناموفق مون دوخته بشه و با ضررهایی که از سودهامون کمترند حالمون بد بشه، نمیتونیم توی این بازار دوام بیاریم چون این یک قانونه که با نگرش منفی، نمیشه اتفاق های مثبت جذب کرد.

به همین خاطر میشه گفت که رشد مالی فقط در سایۀ رشد فردی امکانپذیره. در واقع توسعۀ فردی بستر لازم برای رشد و توسعه در هر زمینۀ دیگه رو فراهم میکنه و ما باید حواسمون به رفتارمون، ذهنیت و نوع نگرش مون و به عادتهامون باشه و باید مثل یک باغبون مدام گلستان ذهن مون رو هرس و آبیاری کنیم تا بتونیم بهترین خودمون باشیم و بهترین آدمها، بهترین فرصت ها و بهترین اتفاق ها رو جذب کنیم.

برای موفقیت در بازار ارزهای دیجیتال یا هر حوزۀ تخصصی دیگه ما علاوه بر دانش، مهارت، تمرین و تلاش ما به ذهنیت برنده و قهرمانانه نیاز داریم و برای اینکار باید برنامه ریزی کنیم.

ذهن ما باغچه است   گل در آن باید کاشت

ور نکاری گل من      علف هرز در آن می روید