اکثر بانک‌های مرکزی از ارز دیجیتال متنفرند. چرا؟ چون بسیاری از نقاط ضعف مربوط به ارزهای فیات را برطرف می‌کند. این نهادها در سایه کار می‌کنند و هر کاری را انجام می‌دهند تا چوب لای چرخِ روان فناوری بلاک چین بکنند. هیدن آدامز، بنیانگذار Uniswap، طبق یک توییت در 23 ژانویه ادعا کرد کهJPMorgan Chase حساب های بانکی اش را بدون هیچ اطلاعیه یا توضیحی بسته.

هیدن آدامز همچنین فاش کرد که تعدادی از افراد و شرکت ها به طور مشابه مورد هدف قرار گرفته اند. 

JPMorgan  حساب های بنیانگذار Uniswap (UNI) را بست!

اکثر بانک‌های مرکزی از ارز دیجیتال متنفرند. چرا؟ چون بسیاری از نقاط ضعف مربوط به ارزهای فیات را برطرف می‌کند. این نهادها در سایه

این دقیقاً همون چیزیه که به تازگی اتفاق افتاده. در این رابطه آدامز خطاب به بانکها گفت: "از اینکه آن را شخصی کردید متشکرم."

این آخرین روش بانک های مرکزی برای شکستن شلاق خودشونه، بدون هیچ گونه تبلیغات منفی علیه بانکها! 

برایان کوینتز، کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) توسط هایدن برای شفافیت از بانک درخواست شد.

پشتیبانی مشتری جی پی مورگان به این توییت پاسخ داد و از بنیانگذار Uniswap خواست که از سیستم پیام‌رسانی چت خود استفاده کند و مشکل پیش آمده اش را از طریق پنل مشتریان حل کنه! 

مت وست، کاندیدای دموکرات کنگره نیز در مورد این توییت اظهار نظر کرد و نوشت: «کاملاً احمقانه است این بخشی از دلایلیست که اثبات میکند ما در ایالاتمتحده به چارچوب قانونی شفافی نیاز داریم.

نه تنها بانک‌های ایالات متحده به شدت سرمایه‌گذاران کریپتو را تحت فشار قرار می‌دهند، اخیراً یک سرمایه‌گذار استرالیایی از Westpac و بانک ANZ به دلیل بستن حساب‌های وی که منجر به از دست دادن وجوهش شده بود، شکایت کرد.

ترجمه و ویرایش: اقتصاد سبز