چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو (Cardano )، در استدلالی بیان می دارد که احتمالا در سال 2022 نهادهای نظارتی ، فعالیت NFT ها را به شدت محدود خواهند نمود. بنیانگذار Cardano در استدلالی گفت که احتمالا نهادهای نظارتی فعالیت توکن های غیرقابل تعویض (NFT ها) را در سال 2022 و پس از آن به شدت محدود خواهند نمود.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano یکی از پروژه های پیشرو بلاک چین در آخرین روز سال 2021 به بیان اظهار نظراتی پرداخت. او در یک ویدیوی یک ساعته در یوتیوب که به صورت زنده پخش می شد، در مورد گذشته، حال و آینده کاردانو و به طور کلی صنعت رمز ارزها صحبت کرد.

یکی از مواردی که هاسکینسون در این ویدئو به آن اشاره می کند این است که احتمالا سال 2022 از بهترین سال های صنعت رمز ارز و به طور خاص کاردانو خواهد بود.

او همچنین با  تاکید بر این نکته که بازار رمزارزها رشد خیلی سریعی داشته، ادامه داد: "ما باید با در نظر گرفتن رمز ارزها به عنوان یک صنعت، بتوانیم عواقب بهتر یا بدتر شدن رشد سریع آن را خیلی بهتر درک کنیم."

هاسکینسون در ادامۀ پیش بینی هایش در این ویدئو گفت: "احتمالا تصمیم گیری هایی نیز در مورد پرونده Ripple خواهیم داشت". در عین حال به بیان این نکته مهم پرداخت که در این مرحله  به نظر می رسد Ripple برندۀ میدان خواهد بود.

او صحبت هایش را با این احتمال ادامه داد که در سال 2022 و پس از آن شاهد دخالت های نظارتی زیادی در صنعت رمز ارز و به ویژه در مورد محدود کردن DeFi و توکن های غیرقال تعویض(NFT ) خواهیم.

همچنین هاسکینسون به شرح نمونه ای از اتفاقی که در عرضه اولیه یکی از رمزارزها رخ داد و این که چگونه نهادهای نظارتی در سال  های  2018 و 2019آن را مورد هدف قرار داده بودند، پرداخت.

ترجمه و ویرایش: اقتصاد سبز