سال 2015 که کاملا بی پول هم شده بودم عده ای در فضای مجازی شروع کردند به اذیت کردن من! چرا؟ بخاطر اینکه من یکی از بنیانگذارهای رمزارز داج کوین بودم و اونها... مدام از من میخواستند که بعنوان هم بنیانگذار داج کوین تغییراتی که اونها دلشون میخواست رو روی این رمز ارز ایجاد کنم....اینها گلایه های بیلی مارکوس (Billy Markus) خالق رمز ارزی هست که موقع نوشتن این خبر جایگاه چهاردهم سایت کوین مارکت کپ رو به خودش اختصاص داده!خیلی ها آرزو دارند که میتونستند خالق یک رمز ارز موفق باشند که در اونصورت میتونستند حجم زیادی از اون رمز ارز رو برای خودشون پس انداز کنند تا در آینده به ثروت خوبی برسند.

اما اون طوری که بیلی مارکوس اخیرا خودش اعلام کرده، در سال 2015 همزمان با بی پولی و فشار یکسری آدم تمام دارایی داج کوین خودش رو فروخته! این در حالیه که همین چند روز پیش ارزش این رمز ارز 10 برابر شده!

حالا فکر میکنید ارزش داج کوین هایی که مارکوس فروخته چقدر بوده؟

باورتون میشه که مبلغ حاصل از فروش کل داج کوین هاش به اندازه‌ای بوده که بتونه فقط یک هوندا سیویک دسته‌دوم بخره!

 

این خبر یک درس مهم برای من و شمای تریدر داره و اون اینه که صبر و ایمانمون رو همیشه باید حفظ کنیم و همه تخم مرغ هامونو توی یک سبد نگذاریم و اگر مال سفیدمون قرار شد خرج روز سیاه بشه حداقل یک مقدار از مال سفید رو پس انداز کنیم. چیزی که من و شما رو پولدار میکنه سرمایه گذاری کردنه...بله سرمایه گذاری بلند مدت روی نیاز یا درخواست آتی مردم. کاری که بیل گیتس روی پروژۀ آب آشامیدنی و پروژۀ کیت تست کرونا کرد یا ایلان ماسک روی خودروهای الکتریکی و... انجام داد و اخیرا با خرید یک و نیم میلیارد دلار بیتکوین شاید هوشمندانه ترین سرمایه گذاری خودش را انجام داد!

شنیدید که میگن برای بزرگ شدن باید دل بزرگی داشته باشی... منظور از دل بزرگ همون صبرعظیم داشتنه! 

پس لطفا برای فروختن آینده و رویاهاتون عجله نکنید.