خلاصه خبر:

کوین‌بیس از دادگاه عالی می‌خواهد شکایت‌ها را متوقف کند. کوین بیس از دادگاه عالی خواسته است تا دو شکایت کاربرهاش رو متوقف کنند. یکی از مدیرهای سابق Coinbase که در پرونده تجارت داخلی شرکت دارد، گفته که بی گناه است.کوین بیس از دادگاه عالی ایالات متحده خواسته تا دو شکایت کاربرهای این پلتفرم را متوقف کند. کوین بیس تلاش دارد تا پرونده ها در داوری خصوصی رسیدگی شوند.

این شرکت قصد دارد درخواست تجدید نظر کند که پرونده را به داوری ارسال کند. بلومبرگ اولین بار این خبر را در 3 آگوست گزارش کرد.

کوین بیس خواستار مداخله اضطراری در پرونده ها شد و گفت که در صورت ادامه دادخواست ها "آسیب جبران ناپذیری" متحمل خواهد شد.

 

اولین مورد مربوط به فردی است که پس از اینکه به یک کلاهبردار دسترسی از راه دور به حساب خود داده بود، 31000 دلار از دست داد.

 شکایت دیگر توسط کاربری از کالیفرنیاست که در مورد برگزاری قرعه کشی 1.2 میلیون دلاری Dogecoin است که ادعاهایش به اندازه کافی فاش نمی کند که شرکت کنندگان مجبور به خرید یا فروش ارز دیجیتال هستند.

Coinbase به توافق نامه های کاربری اشاره کرده است که کاربران با آن موافقت کرده اند تا به پرونده ها در داوری خصوصی رسیدگی شود، اما دادگاه ها آن را رد کرده اند. به این ترتیب، Coinbase درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه عالی ایالات متحده ارائه می کند.


کوین بیس می خواهد هر چه سریعتر این موارد را پشت سر بگذارد، زیرا این موارد تنها از تلاش های شرکت برای رشد می کاهد. این صرافی اخیراً با بحث‌هایی مواجه شده است که کمترین آنها مربوط به تجارت داخلی توسط یک مدیر سابق است.

مجموعه اقتصاد سبز