مقام سابق SEC می گوید بایننس ایالات متحده یک معامله سنگین با SEC انجام داده است.

رئیس سابق اجرای SEC اعلام کرد که این توافق "بی سابقه، جامع و طاقت فرسا است".

بایننس ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار به توافقی دست یافتند که بر اساس آن در ازای شفافیت و نظارت بیشتر از مسدود شدن دارایی‌های این صرافی جلوگیری می‌کند.

این دستور رضایت که توسط قاضی ناحیه ایالات متحده، امی برمن جکسون، امضا شد، پس از آن صادر شد که SEC هفته گذشته یک دستور اضطراری ارائه کرد که در آن خواستار مسدود کردن دارایی‌های شرکت‌های هلدینگ Binance.US و بازگرداندن دارایی‌ها به ایالات متحده شد.

توافق بعدی همچنان به بازگرداندن دارایی‌ها منجر می‌شود و بایننس موافقت می‌کند که اطمینان حاصل کند که یک جفت از شرکت‌های هلدینگ Binance. ایالات متحده «تمام دارایی‌های ارزهای فیات و ارزهای دیجیتالی را که سپرده گذاری، نگهداری یا معامله می‌شوند را در ایالات متحده حفظ می‌کند، نگهبانی و کنترل دارند. جمع آوری شده توسط مشتریان."


مدیر عامل بایننس Changpeng "CZ" Zhao امروز صبح بیانیه ای کوتاه در توییتر منتشر کرد و دوباره به مشتریان اطمینان داد که "وجوه کاربران در همه پلتفرم های وابسته به Binance امن و مطمئن بوده و خواهد بود."

وی گفت: اگرچه ما معتقدیم که درخواست SEC برای امداد اضطراری کاملاً غیرقابل توجیه بود، ما خوشحالیم که اختلاف نظر در مورد این درخواست با شرایط قابل قبول دو طرف حل شد.

اقتصاد سبز

----------------------------------------------------------------------------------------

ما با هم رشد میکنیم!

Together we grow