شهر بیتکوینی با شهردار بیتکوینر خودش نگاهها رو به سمت خودش جلب کردجالب نیست؟ آقای اسکات کانگر شهردار جوانی که می خواد ساکنان شهرجکسون در ایالت تنسی ایالات متحدۀ آمریکا بتونن از این به بعد مالیات املاک خودشونو با بیت کوین پرداخت کنند.

اسکات کنگر یک ماکسیمالیست بیت کوین هست. این شهردار 37 سالۀ شهر جکسون روز جمعه شانزدهم جولای در اکانت توییتری خودش توییت جالبی زد و اعلام کرد که میخواد در شهر جکسون تحولات بلاکچینی ایجاد کنه و گفت که میخوام جکسون رو به یک شهر دوستدار بیت کوین تبدیل کنم.
آقای اسکات کنگر گفت که یک کارگروه بلاکچینی تشکیل داده تا در مورد ایجاد بستر مناسب برای پرداخت مالیات با بیت کوین شروع به فعالیت کنند. این شهردار جوان گفت که میخواد به کارمندهای شهرش اجازه بده که در بیتکوین سرمایه گذاری کنند...قابل توجه شهردارهای ما...
این شهردار خوشتیپ که دو سال پیش به جوانترین شهردار منتخب در تاریخ شهرجکسون تبدیل شده، همچنین گفت که بیت کوین می تونه نرخ تورم خزندۀ آمریکا رو حل کنه!(باور کنید این شهردار از وزیر جوان ما باحالتره و احتمالا توی کف بیتکوین خریده و تا الان هم نفروخته)
کنگر در اکانت توئیتری خودش نوشت: «چرا تورم را قبول می کنیم؟ چرا ما از دولت فدرال خود مطالبۀ بیشتری نداریم؟
تورم رسیده به 6.3% در دو سال و 172.8٪ در طول زندگی من. هر ساله ارزش دلار ما داره کم و کمتر میشه و برای حل این مساله امیدی هم نیست بجز یک راه حل و اون چیزی نیست جز بیتکوین
شهردار جوان برای اثبات باور خودش مبنی بر اینکه قیمت بیتکوین حتما به 100000 دلار میرسه، چشمهای لیزری رو به عکس نمایۀ خودش در توییتر اضافه کرد و در تاریخ هشت آوریل توییت زد که با شهردار میامی یعنی آقای فرانسیس سوارز ملاقاتی داشته تا با هم نحوۀ گسترش ارزهای رمزپایه را در اقتصاد شهرجکسون بررسی کنند.
شهردار بیتکوینی امیدواره که شهرجکسون در آیندۀ نزدیک به مرکز استخراج رمزارزها تبدیل بشه. دیگه چی از این بهتر؟ دوست داشتید شما هم شهروند همچین شهری بودید و شهردارتون اینقدر روشنفکر و آینده نگر بود؟