بایگانی نوشته‌ها


کریپتو هانترها چه کسانی هستند؟

کریپتو هانترها چه کسانی هستند؟

اگر رمز عبور والت تون رو گم کنید یا اگر یادتون نیاد کلیدهای خصوصی تون رو کجا نوشتید؟!! بنظرتون دیگه اصلا هیچ راهی وجود نداره؟ خیر، در اون شرایط شما باید داراییتون رو از دست رفته فرض کنید ولی هنوز یک راه حل و یک روزنۀ امیدی میتونه باشه

لانچ پد و لانچ پول کریپتو

لانچ پد و لانچ پول کریپتو

در سال 2021 کلاهبرداری در رمزارزها در مقایسه با سال قبل حداقل 30 درصد بیشتر شده و از طرفی رقابت بین رمزارزها هم زیاد شده. توی این درس به این میپردازیم که لانچ پد کریپتو چیه و چطوری کار میکنه، همچنین در مورد برترین لانچ پدهای کریپتویی موجود در بازار هم صحبت میکنیم.

راگ پول و راگ پولر Crypto Rug Pull

راگ پول و راگ پولر Crypto Rug Pull

در این درس میخوایم پشت پردۀ پروژه کلاه برداری توکن اسکویید رو با هم ببینیم. بخونید جالبه...این یک واقعیته که اگر سرمایه گذارها و معامله گرهای حوزۀ رمزارزها آموزش ندیده باشند، اهل تحقیق و مطالعه هم نباشند و دنبال یک شبه پولدار شدن باشند، بستر کلاه برداری رو برای یکسری کلاه بردار فراهم می کنند!

رپد توکن (Wrapped Token)

رپد توکن (Wrapped Token)

حتما میدونید که از بیت کوین نمیشه به طور مستقیم در شبکه بلاک چین اتریوم استفاده کرد؛ بعبارتی نمیشه به طور مستقیم با بیت کوین بر بستر شبکه اتریوم توکن خرید و حتی نمیشه در برنامه های DeFi سرمایه گذاری کرد.چرا؟چون بیتکوین فقط بر بستر خودش تعریف شده و بلاک چین های بیت کوین و اتریوم از هم جدا اند.

بیبی دوج کوین Baby Doge Coin

بیبی دوج کوین Baby Doge Coin

از زمان ظهور بیت کوین در سال ۲۰۰۹، چندین پروژه دیگه برای رقابت با بیت کوین متولد شدند. در مجموع به رمزارزهای بعد از بیت کوین آلت کوین میگن. آلت کوین ها با قابلیت های جدیدی مثل زمان پردازش سریع تر و قرار دادهای هوشمندی که ارائه میدن تفاوت هایی با بیت کوین دارند.

نکات امنیتی والت ها - رهگیری تراکنش در بلاکچین

نکات امنیتی والت ها - رهگیری تراکنش در بلاکچین

در این درس لازمه چند نکته در مورد: امنیت کیف پول ها و انتقال رمزارزها بگیم، با کلید عمومی و خصوصی آشنا بشید، چند تا کلید عمومی و کلید خصوصی ببینید و در انتها یاد میگیرید چطور میتونید یک تراکنش رو در فضای بلاک چین رهگیری کنید.

پاراچین - قسمت دوم

پاراچین - قسمت دوم

مدل پاراچین پولکادات با این فرض طراحی شده که نسل اینترنت آینده نیازمند تعداد زیادی از بلاکچین‌های مختلف و جداگانه است که با یکدیگه همکاری میکنند. بنابراین همونطور که در حال حاضر اینترنت به کاربران مختلف و نیازهای خاص اونها پاسخ میده.

پاراچین - قسمت اول

پاراچین - قسمت اول

آشنایی با پاراچین های پولکادات و کوساما. اساسا هر زیرساخت بلاک چینی برای رسیدن به ۳ هدف اصلی تلاش می کند: تمرکززدایی، امنیت و مقیاس پذیری. اما روند اجرا و دستیابی به هر سه هدف به طور همزمان یک چالش بزرگ در فضای کریپتو است.

درآمدزایی از ایردراپ ها (Airdrops)

درآمدزایی از ایردراپ ها (Airdrops)

در شروع ورودتون به دنیای رمزارزها یک درآمد کم برای خودتون ایجاد کنید. ایردرپاپ یعنی دریافت رایگان رمزارزها. توی این درس یاد میگیرید از طریق چه سایتی به کجا مراجعه کنید تا ایردراپ هایی که در راه هستند رو ببینید و در اونها شرکت کنید.  

درباره‌ی نویسنده
تیم اقتصاد سبز
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...