بایگانی نوشته‌ها


حمایت 83درصدی میلیونرهای نسل جدید از رمزارزها

حمایت 83درصدی میلیونرهای نسل جدید از رمزارزها

تحقیق بسیار جالبCNBC که مردم دنیا رو در سه نسل مختلف مورد بررسی و نظرسنجی قرار داده و آیندۀ درخشانی برای رمزارزها به تصویر کشیده.  بر اساس گزارش سی ان بی سی 83 درصد از میلیونرهای هزاره حاضر، مالک کریپتوکارنسی هستند. نظرسنجی میلیونرهای CNBC نشان می دهد که 83 درصد از میلیونرهای هزاره قصد دارند در سال 2022 به دارایی های رمزنگاری خودشون اضافه کنند.Baby Boomers و Gen X علاقه ای به کریپتو ندارند و مقدار کمی روی اون سرمایه گذاری می کنند.

شکایت جدید علیه تتر!

شکایت جدید علیه تتر!

آیا تتر ایندفعه هم میتونه از دست شاکی هاش فرار کنه؟ تتر بار دیگه با یک شکایت و پیگیری قانونی دیگه مواجه شده ولی اونو "بی معنی" و بی دلیل میدونه!تتر با شکایت دو تا سرمایه گذار در نیویورک روبرو شده. شاکی ها ادعا می کنند که تتر در کنار تخلف های دیگرش به مشتری هاش دروغ گفته و در مورد ذخیرۀ دلاری و پشتوانۀ تترهایی که تولید و روانۀ بازار میکنه اونها رو گمراه کرده!

رنگ سبز بازار بعد از صحبتهای پاول

رنگ سبز بازار بعد از صحبتهای پاول

واکنش مثبت بازار رمزارزها به صحبتهای رییس بانک مرکزی آمریکاهر وقت صحبتهای جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد شاخص های اقتصادی و نرخ بهره یا کم شدن میزان خرید اوراق قرضه و امثال اینها انجام میشه بازار ارزهای دیجیتال واکنش نشون میده. با افزایش تورم، بانک مرکزی ایالات متحده اقدامهایی برای حفظ ثبات قیمت ها شروع کرده.

سرمایه گذاری SBI Holdings در صرافی Coinhako

سرمایه گذاری SBI Holdings در صرافی Coinhako

SBI Holdings در صرافی رمزارز سنگاپور Coinhako سرمایه گذاری می کندCoinhako تنها یک ماه قبل از تأمین مالی SBI، تأییدیه نظارتی را از مقامات پولی سنگاپور دریافت کرد.SBI Holdings  یک گروه مبتکر کسب و کار استراتژیک و یک شرکت خدمات مالی است که در توکیوی ژاپن واقع شده است.

جذب 100 میلیون دلار سرمایه توسط استارت‌آپ فین‌تک لیدیا

جذب 100 میلیون دلار سرمایه توسط استارت‌آپ فین‌تک لیدیا

استارت‌آپ فین‌تک لیدیا 100 میلیون دلار سرمایه‌ جمع‌آوری کرده.بر اساس گزارشی که در TechCrunch منتشر شده، استارت‌آپ فین‌تک لیدیا، دوستدار رمزنگاری، 100 میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. طبق گزارش ها، آخرین افزایش سرمایه به لیدیا کمک کرد تا با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار به سطحی موسوم به تک شاخ برسد.

Dogecoin و Ether در 10 جستجوی برتر سال 2021 گوگل!

Dogecoin و Ether در 10 جستجوی برتر سال 2021 گوگل!

بله رشد مجبوبیت رمزارزها در سال 2021 تا حدی بالا رفته که Dogecoin و Ether در 10 جستجوی برتر سال 2021 گوگل قرار گرفته اند! Dogecoin چهارمین خبر محبوب گوگل در سال 2021 توانسته هم در سطح جهانی و هم در ایالات متحده صاحب این عنوان در بین جستجوها و اخبار مهم دنیا بشه. ارزهای دیجیتال اتریوم (ETH) و Dogecoin (DOGE) در فهرست پرجستجوترین عبارات جهان در سال 2021 گوگل قرار دارند.

تورم گذرا نیست!

تورم گذرا نیست!

طلا، بیت کوین یا دیفای: سرمایه گذاران چگونه می توانند در برابر تورم ایمن شوند؟در طول 10 سال گذشته، بیت کوین از 20 بازار نزولی مختلف عبور کرده است. اما آیا بیتکوین بالاخره میخواد خودش رو به عنوان یک دارایی  قابل اعتماد در بازارهای مالی اثبات کنه؟ بیت کوین (BTC) پس از بحران مالی 2008 ایجاد شد و

هک 50 میلیون دلاری سلسیوس!

هک 50 میلیون دلاری سلسیوس!

پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال سلسیوس بیش از 50 میلیون دلار در بهره‌برداری از پروتکل مالی غیرمتمرکز از دست داده است.این حمله پروتکل شبکه اتریوم را هدف قرار داد و دارایی تایید نشده 120 میلیون دلاری را درو کرد.به گفته یکی از کاربران ردیت، بزرگترین قربانی که ادعا میکنه هک شده، آدرسیه که 896 تا رپد بیتکوین یعنی حدود 51 میلیون دلار را از دست داده.

معاون بانک مرکزی کانادا رمزارزها را فعلا بی خطر میداند!

معاون بانک مرکزی کانادا رمزارزها را فعلا بی خطر میداند!

به گفته یک مقام بانک مرکزی کانادا، کریپتو تا کنون خطر بزرگی برای اقتصاد ندارد. کانادا یکی از اولین کشورهایی است که ETF بیت کوین را تایید کرده و چهارمین کشور بزرگ از نظر نرخ هش است.یکی از مقامات بانک مرکزی کانادا می گوید که کریپتو تاکنون هیچ خطر بزرگی برای اقتصاد ندارد

محدودیت بازاریابی رمزارزها در فنلاند!

محدودیت بازاریابی رمزارزها در فنلاند!

قانونگذاران فنلاند بازاریابی ارزهای مجازی را محدود می کنند! محدودیتی کهضمانت اجرایی کامل ندارد!اداره نظارت مالی فنلاند احکام سخت گیرانه تری را در مورد بازاریابی ارزهای دیجیتال منتشر کرد.قانونگذاران فنلاند با توجه به افزایش هیاهوی ارزهای دیجیتال، اعلامیه رسمی خود را اعلام کردند. در 24 نوامبر، مرجع نظارت مالی (FIN-FSA) اعلام کرد:

درباره‌ی نویسنده
تیم اقتصاد سبز
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...