بایگانی نوشته‌ها


فرش قرمز ونزوئلا برای توسعۀ رمزارزها

فرش قرمز ونزوئلا برای توسعۀ رمزارزها

چه میکنه این کشور دوست و برادر... بعد از خبرهای مثبت قبلی که در حوزه زمزارزها از ونزوئلا داشتیم حالا ونزوئلایی ها وعده بورسیه تحصیلی Axie Infinity را هم برای دوره های آموزشی کریپتو دادند.این ابتکار بخشی از برنامه La Guaira Digital است که هدفش رشد سریع و ایجاد ثبات اقتصادی در کشورشونه. ظاهرا این کشور دوست و برادر هم بعد از اون یکی برادرمون یعنی ترکیه داره جدیتر و هوشمندانه تر به استقبال آینده میره! در این رابطه یکی از کاندیدهای فرمانداری از ونزوئلا قول داده که برای شهروندانی که علاقه مند به مرکز آموزش فنی برای استخراج و مدیریت دارایی های رمزنگاری دیجیتال علاقمندند، از طرف دولت بورس تحصیلی ارائه بشه.

رشد پروژه های مرتبط با بازیها و دنیای متاورس!

رشد پروژه های مرتبط با بازیها و دنیای متاورس!

در روزهای اخیر شاهد این بودیم در حالی که بیت کوین به دنبال یک سطح حمایتی می گشت تا از سقوط فرار کنه و از اون سطح حمایتی بتونه روند صعودی خودشو ادامه بده، آلت کوین های مرتبط با بازیها و پروژه های مرتبط با متاورس درحال افزایش قیمت بودند! این روزها بازی‌های بلاک چینی، سازندگان NFT و حتی شرکت‌های بزرگ به دنبال پیدا کردن فضایی در دنیای Metaverse هستند. همین واقعیت باعث شده تا این حوزۀ رو به رشد باعث افزایش قیمت آلتکوین هایی مثل SAND، MANA، GALA و WAXP بشه.

قانون پول ترسو در بازارهای مالی!

قانون پول ترسو در بازارهای مالی!

قانون دریافت مالیات دلیل ریزش اخیر بازار ارزهای دیجیتال! یکی از قانون های مهم بازارهای مالی این که پول ترسو است. همانطور که میدانید  اخیراً قانون دریافت مالیات از کسب و کارهای فعال در حوزه رمز ارزها تصویب شد و متعاقب آن قیمت بیت کوین و آلت کوین ها ریزش غیرقابل انتظاری را تجربه کردند.

رکورد تاریخی 3 تریلیون دلاری کریپتوکترنسی

رکورد تاریخی 3 تریلیون دلاری کریپتوکترنسی

عنوان خبر خودش گویاست. ارزش کل رمزارزهای موجود در بازار ارزهای دیجیتال در حالی این رکورد تاریخی رو ثبت کرد که همزمان، بیتکوین هم تونست در ردۀ سیزدهم ارزهای دنیا و بالاتر از مارکت کپ فرانک سوییس و روبل روسیه قرار بگیره. از طرف دیگه مجموعۀ این اتفاقهای مثبت برای دنیای رمزارزها در حالی داره رقم میخوره که تعداد پروژه های کریپتویی هم روزبروز بیشتر و بیشتر میشه

شهر بیتکوین

شهر بیتکوین

شهر بیتکوینی با شهردار بیتکوینر خودش نگاهها رو به سمت خودش جلب کردجالب نیست؟ آقای اسکات کانگر شهردار جوانی که می خواد ساکنان شهرجکسون در ایالت تنسی ایالات متحدۀ آمریکا بتونن از این به بعد مالیات املاک خودشونو با بیت کوین پرداخت کنند. اسکات کنگر یک ماکسیمالیست بیت کوین هست.

درباره‌ی نویسنده
تیم اقتصاد سبز
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...