درباره ما

مجموعۀ آموزشی اقتصاد سبز یک گروه هدفمند و پویاست که اعضاش بصورت تخصصی توی بازار ارزهای دیجیتال، مدام بصورت حرفه ای در حال مطالعه، تحقیق، تحلیل و انجام معامله اند.  هدف اصلی ما هم از آموزش، کشف استعدادهاییه که در طول دوره های آموزشی برای رشد و توسعۀ مهارتهای تخصصی و حرفه ای خودشون با انگیزۀ بالا سخت تلاش میکنند. جالبه که بدونید در حال حاضر تمام اعضای اصلی تیم تحلیل و ترید اقتصاد سبز گلچینی از شرکت کننده های دوره های آموزشی سالهای قبل مون اند. هیچکدوم از اعضای اصلی قبل از حرفه ای شدن توی این بازار فکرشُ هم نمیکردند که تا این حد بتونن پیشرفت کنند چون همه شون بدون زمینۀ قبلی توی رشته های دیگه ای مشغول کسب و کار بودند. شاید شمایی که الان داری این نوشته ها رو میخونی یکی از همون استعدادهای نابی باشی که قراره به جمع ما ملحق بشی. 

ما علاوه بر تولید، آپدیت و ارائۀ دوره های آموزشی از طریق سایت رسمی مون، در طول سال یک یا دو دورۀ آنلاین - حضوری هم برگزار میکنیم. مجموعۀ ما از سال 1397تا 1399 بیش از ده دورۀ آموزشی در حوزۀ رمزارزها ارایه کرده وصدها دانش پژوه بصورت حضوری و غیر حضوری در دوره هامون شرکت کردند.

شناسایی و گلچین کردن دوستان مستعد و علاقمند برای همکاری و ورود به تیم معامله گری اقتصاد سبز از جمله هدفهای اصلی آموزشی ماست.

آموزش های ما در دورۀ Crypto Basic روی انتقال اطلاعات و توسعۀ مهارتهای اولیۀ دنیای رمزارزها تمرکز داره بطوریکه این اطلاعات و مهارتها برای کسب درآمد از این حوزه لازم و کاربردی اند.

در دورۀ Crypto Pro تمرکز اصلی مون روی مهارت تحلیلگری و معامله گری شرکت کننده هاست.

تا حالا تعداد زیادی از شرکت کننده های دوره های قبل، موفقیتهای خوب مالی کسب کردند که همین موفقیت ها انرژی و انگیزۀ مضاعفی برای مجموعۀ ماست.

امیدواریم به زودی شما را هم در جمع معامله گران موفق اقتصاد سبز ملاقات کنیم.